ceturtdiena, 2012. gada 12. janvāris

JUNBAO fotokamera ar pārsteigumu

Reizēm ir brīži, kad gribās nopirkt kādu nieku, kuram īsti pat pielietojuma nav. Šis ir tieši tāds pirkums no PriceAngel.com par 3,74 $. Veikals nodrošina visām precēm bezmaksas piegādi uz Latviju un ir dažas interesantas preces, kuras nav atrodamas ebayā.


JUNBAO Shock mp4 ir aprīkots ar JUNBAO SHD objektīvu, 2,7 collu lielu, melnu ekrānu, vairākām pogām un iespēju atrauties ar elektrību pa pirkstiem. Tā nav fotokamera, bet mulāža ar iebūvētu elektrošoku. Jāatzīst, ka šī mazā rotaļlieta man sagādāja nelielu pārsteigumu, jo ar elektrību dabūju pa pirkstiem ne no tās vietas, no kuras biju gaidījis. Elektrības trieciens ir pietiekami spēcīgs, lai būtu vēlme izdvest kādu skaņu un ne tikai to.

Šī rotaļlieta izskatās pēc lētā gala ziepju trauka, bet, paņemot rokās, to nodot niecīgais svars un uzreiz kļūst skaidrs, ka fotokamerai trūkst iekšu. Atskrūvējot vaļā var redzēt, ka iekšpusē ir pietiekami daudz tukšas vietas, lai lietas labā varētu ko darīt.

Korpusa brīvajās vietās ar termo līmi ielīmēju atsvariņus, manā gadījumā tie ir uzgriežņi, kuri kalpo tikai svaram. Lieku aparātu kopā, protams, pārbaudu, vai viss korekti strādā, kārtējo reizi dabūjot pa pirkstiem.


Izjokošanai īpaši pūles neveltīšu un šo rotaļlietu novietošu plauktā pie Polaroid kamerām, lai uz lielo, melno fotoaparātu fona tāds mazulītis izceltos un katram pašam rastos vēlme paņemt rokās šo viltus fotoaparātu. Ziņkārīgiem cilvēkiem ir tiesības uz pārsteigumu!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru