sestdiena, 2014. gada 29. novembris

3D printeris 2.daļa

Jāņem vērā, ka pirmo reizi liekot kopā 3D printeri, var aiziet vairāk kā viens vakars. Priecē, ka instrukcija ir paslēpta atmiņas kartē un Googles tante to var iztulkot uz kādu saprotamāku valodu - ķīniešu valoda nav mana stiprā puse. Tomēr teksta iztulkošana īpaši neatvieglo salikšanas procesu, pārsvarā tekstā minēts tas, ko var izprast arī pēc attēla. Tā varētu būt arī detalizētāka un precīzāka, attēli vietām spoguļskatā un dažas lietas atliek tikai minēt. Par skrūvēm nav minēts ne vārda, bet ķīniešu loģika ir vienkārša - neskrūvēt garāku skrūvi tur, kur var iztikt ar īsāku. Beigās tik un tā vienas skrūves paliek pāri, otras pietrūkst, bet trešās vispār nav.
Kaut arī korpuss izgatavots samērā precīzi, tomēr caurumus nepieciešams pārurbt. Spēku labāk nepielietot, akrila plāksnes nav pārāk izturīgas un ausis var viegli nolauzt, tādēļ dažas vietas labāk pievīlēt un pieslīpēt. Pāris lineāros gultņus ieteicams nomainīt - viens ne pārāk peldoši darbojas, citam lodītes birst laukā. Tādi gultņi nav dārgi un arī nekalpo pārāk ilgi. Par nepilniem pieciem ērikiem pasūtīju 10 tādus rezerves gultņus. Nedaudz mulsina, ka nav paredzēts nekāds sakarīgs siksnu spriegošanas mehānisms, bet 3D drukātājiem varbūt tas nemaz nav vajadzīgs.
Atliek vēl pabeigt elektronikas daļu un  nokalibrēt.
5 komentāri:

  1. http://95.94.195.57:8080/?action=stream Šitajā kamerā var redzēt līdzīgu verķi, tikai tagad kāds ķēms tur aizkrāmējis priekšā kaukādus gružus.

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Nau ne jausms. Pēc WHOIS izskatās ka Portugāle. Bet nu cik paskatos savā playlistē, visi tie 3D printeri lielākoties stāv mierā. Reti kāds kautko drukā.

      Dzēst