piektdiena, 2014. gada 28. novembris

RepRap Prusa i3 kit A602 3D printeris

Ja vēlies uz Ziemassvētkiem saņemt mīļu dāvanu, tad salavecītis jātēlo pašam. Šogad uzvedos ļoti labi, tādēļ salavecītis man uzdāvināja RepRap i3 A602 kit 3D printeri. Patiesībā tā ir stratēģiska viltība, sev davināt 3D printeri, bet tuviniekiem dāvanas printēt uz savas dāvanas. Cits variants nemaz vairs nav iespējams - par šo 3D printeri tika iztērēts viss Ziemassvētku budžets un vēl mazliet.
Pasūtot preces pa pastu, pastāv iespēja Ziemassvētku dāvanas saņemt janvārī vai pat martā. Vērtīgākiem un ne pārāk triecienmīlošiem sūtījumiem labāk izvēlēties drošāku, bet līdz ar to arī dārgāku un ārtāku piegādi. Pēc dažu dienu gaidīšanas saņēmu sūtījumu no Ķīnas - DHL paciņu no Honkongas līdz Latvijai piegādāja četrās dienās. Atmuitošana - ievedmuitas nodoklis 1,7% un PVN 21%.
Droši iesaiņots - porolons, plēve, kartona kaste. Akrila korpusa daļas grieztas ar lāzeru un pārklātas ar aizsargplēvi. Printera sastāvdaļas izskatās kvalitatīvas, pat printētās plastmasas daļas neizraisa iebildumus. Skrūves samarķētas, safasētas atsevišķos maisiņos. Atliek tikai salikt kopā. Ja ticēt ķīniešiem, tad printera salikšana aizņem dažas stundas.
1 komentārs:

  1. Uzfilmē darbībā! Gribu redzēt vai nesteberējas.
    A to visādus sūdus var nopirkt mūsdienās. Piemēram Baneru sakausētāju pa 400$. Un tad saprast kapēc eksistē dārgie modeļi pa 5k$

    AtbildētDzēst