otrdiena, 2014. gada 2. decembris

3D printeris 4. daļa.


Atklājās, ka Z ass motoru darbības traucējumi slēpjas nepareizā spraudņa kontaktu izvietojumā. Neliela ķīniešu nolaidība var nākt par labu pieredzei. Brāķi var izlabot dažās minūtēs, bet lai to atklātu pagāja krietni vien vairāk laika. Viss process būtu vieglāks, ja ražotājs būtu pievienojis papildus instrukciju ar nosaukumu “kļūdu labojumi”. Neticās, ka pārdevējs nezin ar kādu defektu tas tirgo produktu.

Z ass motora spraudņa kontaktu izvietojums, kurš ir jāsamaina, lai novērstu kļūdu.

Pieļauju domu, ka visā konkrētā pārdevēja 3D printeru A602 sērijā ir ieviesies tāds brāķis. Iespējams, ka tā vietā, lai pārdevējs novērstu kļūdu, tas printerim dod atlaidi ar cerību, ka pircējs ieliks pozitīvu vērtējumu jau paciņu saņemot. Neviens no pozitīva vērtējuma devējiem nav ielicis pārskatu ar līdz galam saliktu un notestētu printeri. Dotajam 3d printerim ir daudz dažādu nepilnību, kuras instrukcijas attēlos nav. Tas, iespējams, izskaidro kādēļ pie citiem pārdevējiem konkrētais printera modelis maksāt krietni dārgāk.

Galarezultāts atkarīgs no daudz dažādiem aspektiem - printera uzstādījumiem, slāņa biezuma, printēšanas ātruma, temperatūras, izejas materiāla, materiāla kvalitātes, mitruma utt. Uzstādot augstāku kvalitāti arī printēšanas ilgums ievērojami palielinās. Uz šī kuba izdrukāšanu, ne tajā labākajā kvalitātē, aizgāja 16 min.

 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru